שאלות ותשובות על דמי רווחה

שילמתי דמי רווחה, האם אני מוגדר.ת כחבר.ת אגודה?

 

כיוון שאגודת הסטודנטים.ות הינה עמותה הפועלת על פי חוק, על מנת להצטרף כחבר/ת אגודה יש להגיש בקשה להצטרפות כחבר ב”אגודת הסטודנטים.ות אוניברסיטת אריאל” (עמותה רשומה) אותו תוכלו למצוא כאן. זה אולי נשמע מסובך, אבל התהליך קצר ופשוט ודורש מכם.ן למלא מספר פרטים בסיסיים.
הפרטים בטופס ההצטרפות יישארו חסויים ואינם מועברים לאף גורם נוסף מלבד האגודה, בעזרתם תוכלו להתחבר למערכת הסיכומים והמבחנים באתר שלנו. כמו כן, בעזרת הפרטים שתמלאו נוכל ליצור אתכם.ן קשר ולעדכן אתכם.ן בשלל האירועים, ההטבות והפעילויות המתרחשות בקמפוס.
לכן, מומלץ לוודא שהפרטים שאתם.ן ממלאים.ות בזמן הרישום נכונים ומדויקים.

 

מה מאפשרת ההרשמה כחבר.ת אגודה?

מעבר לזכויות וההטבות שהוזכרו קודם, הרשמה כחבר.ת אגודה מקנה את הזכות לבחור ולהיבחר למוסדות האגודה.

על פי תקנון האגודה שאושר בשנת 2018, אחת לשנה מתקיימות בחירות למועצת אגודת הסטודנטים.ות ובחירות לתפקיד יושב ראש אגודת הסטודנטים.ות.
במועצת האגודה מכהנים נציגים מכל פקולטה או מחלקה בהתאם לגודלה היחסי. בראש המועצה עומד יושב ראש המועצה שנבחר על ידי חברי המועצה. המועצה גם בוחרת את חברי הוועד המנהל, ועדת ביקורת וועדת מכרזים ומאשרת את מינוייהם של בעלי ובעלות התפקידים הבכירים באגודה.

לאורך השנה מתקיימות מספר ישיבות מועצה בהן דנים חברי וחברות המועצה בעניינים שעל סדר היום ומעלים לדיון נושאים מחיי היומיום של הסטודנטים.ות.

 

איך ניתן לדעת לאן הולך הכסף ששילמתי והאם הוא מנוצל כראוי?

 

כאמור, אגודת הסטודנטים.ות אריאל הינה עמותה הפועלת על פי חוק ועומדת בדרישות של רשם העמותות במשרד המשפטים, על כך ניתן לה אישור ניהול תקין לשנת 2019. לכל חברי וחברות האגודה עומדת הזכות להגיע כאורח/ת לישיבות המועצה. בסיום, פרוטוקול הישיבה עולה לאתר האגודה וניתן לעיין בו בכל עת. תקציב האגודה מפורסם באתר מיד עם אישורו במועצת האגודה כך שניתן לדעת בדיוק כיצד מנוצלים כספי הסטודנטים.ות (כל המסמכים הללו נמצאים תחת לשונית שקיפות, אותה תוכלו למצוא כאן)

האגודה פועלת בשקיפות ומחויבת להעביר לאורך השנה דו”חות ודיווחים לרשם העמותות אשר מוודא את פעילותה התקינה של האגודה.

בנוסף, חברי מועצת אגודת הסטודנטים.ות, חברי הוועד המנהל וחברי ועדת ביקורת ממלאים את תפקידם בפיקוח על פעילות האגודה.

 

וזה הכול?

ממש לא. האגודה פועלת בכל עת כדי להפוך את החוויה הסטודנטיאלית של כולנו לטובה, נעימה ומוצלחת יותר.

כחלק מפעילות האגודה אנו נפגשים באופן מתמיד עם גורמי האוניברסיטה השונים בעניינים שחשובים לכל אחד ואחת מאיתנו. משיפור התקנונים, טיפול בבעיות כלליות ואישיות, טיפול בבעיית יוקר המחייה ועוד מגוון נושאים שלא נמצאים במוקד תשומת הלב

תשלום דמי הרווחה מאפשר את קיומן של כל הפעולות הללו ועוד רבות נוספות, ובעזרתו יש לנו את היכולת להחזיק צוות מיומן ומוכשר של סטודנטים.ות שמטרתו לפעול בשבילכם.ן כדי שתמיד תרגישו שהאגודה היא הבית שלכם.ן בקמפוס.

יש לכם שאלות נוספות, משהו לא ברור או רעיון שהייתם רוצים להציע?

אנחנו כאן בשבילכם!

צרו איתנו קשר ואנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.