מועדונים ותאים

עמותת ProWoman פועלת לקידום נשים לתפקידים בכירים בעלי השפעה. הארגון מפעיל תכניות ייחודיות עבור סטודנטיות מצטיינות ושאפתניות בחמישה עשר מהמוסדות האקדמיים המובילים בישראל וסניף בניו יורק.

במסגרת התוכנית, נפגשות הסטודנטיות עם נשים בכירות בעולם העסקים, ההייטק והמגזר הציבורי, המעניקות להן מודלים להשראה ופלטפורמה לדיונים על הגשמה עצמית, פיתוח קריירה ומציאת איזון לצד החיים האישיים.

בוגרות התוכנית המשולבות בתפקידים ניהוליים בחברות מובילות במשק, נהנות מרשת ענפה של קשרים וחיבורים מקצועיים אשר מסייעים להן להתקדם הלאה בכל אחד משלבי הקריירה.

אנו פוגשות את הנשים הצעירות בשלב הקריטי ביותר לחייהן, לרוב לפני הקמת המשפחה ובניית הקריירה, בכדי להעניק להן מגוון מודלים נשיים להצלחה וכלים פרקטיים שיסייעו להן בהמשך דרכן המקצועית.

Ariel@prowoman.org.il

 


מועדון הדיבייט

חושבים שאתם יכולים לשכנע כל אחד?

בואו נראה אתכם

אמנות השכנוע היא כלי הכרחי ביותר הנחוץ בכדי להתמודד עם מצבים רגישים וסיטואציות מורכבות, לנצח במשא ומתן בעסקים, בעבודה, בלימודים ובמערכות יחסים שונות.

לשמחתנו, יכולת זו נרכשת באמצעות למידה ותרגול, ואין מקום יותר מושלם מלפתח את אמנות השכנוע מאשר מועדון הדיבייט האיכותי שלנו

 

לפרטים והרשמה – debateariel@gmail.com

האחווה הסטודנטיאלית הגאה

האחווה הסטודנטיאלית הגאה הינו מועדון הפועל ליצירת מרחב חברתי שווה זכויות וסובלני עבור קהילת להט”ב בעולם-האקדמיה, על נדבכיה המוסדיים, הלימודיים והחברתיים.

האחווה תשאף לעודד מנהיגות ועשייה חברתית בקרב הסטודנטים/יות למען הקהילה הגאה בפרט והחברה הישראלית ככלל.

מועדון האחווה יהווה קרקע פורייה ליצירת מרחב חברתי, תרבות גאה ויצירה אקדמית המקדמת בקרבה את שלל הזהויות המיניות והמגדריות שבקהילה הגאה.

לפרטים והרשמה — arielu@lgbt.org.il

עמוד הפייסבק שלנו- https://www.facebook.com/ArielU.LGBT/לעמוד

שם מלא אחראי: גל חברוני ותמר קלינמן

מספר פלא’: 0526919186

 

קהילת התה

לא סובלים מקומות רועשים והמוניים? רוצים בילוי שקט ורגוע עם כוס תה ביד??

הכירו את קהילת התה!

ולא, אנחנו לא פוצים.

חברי קהילת התה נפגשים אחת לשבוע לשחק במשחקי קופסא, קלפים וכמובן- תה חם במגוון טעמים שונים.

אנחנו אוהבים להסתובב עם פיג’מות או שמיכות, לטבול ביסקוויטים ולהריח את התיונים השונים ופשוט נהנים מהרוגע, כן, כן, מצאתם את מקומכם.

אז יאללה, הצטרפו אלינו!

 

https://www.facebook.com/לקבוצת הפייסבוק – 105816698029499

 

לקבוצת הוואצפ – https://chat.whatsapp.com/Hlo1sZnJdOq94ySZWAtRVa

פוליטיקאיות צעירות

“פוליטיקאיות צעירות” הינו מיזם חברתי, חינוכי ופוליטי ששם לו למטרה לעודד ולחזק החלטתן של נשים צעירות להיכנס לזירה הפוליטית.

באמצעות מפגשים בגובה העיניים עם נבחרות ציבור מהרמה הארצית והמקומית ונשים העוסקות בפוליטיקה באופן נרחב, אנו מחזקות את ההבנה וההרגשה בקרב המשתתפות שלנו, כי השדה הפוליטי שייך גם לנו, הנשים, ובחירה בקריירה פוליטית לגיטימית ומבורכת כמו כל קריירה אחרת. לכולנו הזכות לבחור ולהיבחר, ודעתה של כל אחת ואחת מאיתנו חשובה ונחשבת.

ב”פוליטיקאיות צעירות” אנו שואפות להעניק למשתתפות שלנו הכשרה איכותית, מקצועית, תומכת, מעמיקה ומאוזנת מבחינה פוליטית, שתאפשר להן להשתלב בזירה הפוליטית בצורה חלקה יותר.

לצד ידע עיוני בתחומים כמו הסכסוך הישראלי-פלסטיני, כלכלה, יחסים בינלאומיים, פמיניזם, חקיקה ועולם העסקים, אנו לומדות גם באופן מעשי, דרך סיורים בכנסת ובעיריות, התנסות בדיבור מול קהל ושכלול יכולות השכנוע. בתום התכנית המשתתפות מצטרפות לקהילת בוגרות איכותית, שמלווה אותן לכל אורך הדרך.

לפרטים נוספים:

arielyoungpoliticians@gmail.com